Genel

‘Yıl Olmuş 2022, Taahhüt mü Kaldı?’ Diyenlere: Millenicom

İnternet, bilhassa de son 10 yıldır hayatımızın ayrılmaz bir modülü haline geldi. Hal bu türlü olunca da hepimiz, mümkün olan en uygun fiyata en âlâ internete sahip olmayı istiyoruz. Fakat bu iş Türkiye’de pek de kolay değil. Hizmet veren pek çok şirket, sunduğu paketlere kıyasla epey yüksek bedeller istiyorlar. Artık sizlere, uygun fiyata kaliteli internet hizmeti alabileceğiniz Millenicom’dan bahsedeceğiz.

Bir internet aboneliği satın almanın en zorlayan yanı, taahhüt. Pek çok şirket, 12 ay ya da daha uzun müddetli kelamlar karşılığında internet hizmeti satıyorlar. Millenicom ise bu durumu tarihe gömüyor. Hiçbir müşterisinden taahhüt istemeyen şirket, bu sayede özgürce tecrübe yaşamanıza imkan tanıyor. Şayet kaliteli internet arayışındayken taahhüt vermek istemiyorsanız, Millenicom hayli güzel bir tercih olabilir.

Millenicom ile kesintisiz sinema keyfi

Türkiye’de internet sürat ortalaması, pek de uygun durumda değil. Bu da bilhassa anlık indirmenin gerektiği dizi ve sinema üzere içerikleri izlerken sorun yaratabiliyor. Lakin Millenicom’un ayda 89,90 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabileceğiniz fiber suratında internet paketlerinde bu türlü bir meseleyle karşılaşmıyorsunuz. Millenicom ile kesintisiz bir biçimde Netflix’ten YouTube’a kadar tüm akış platfomlarını kullanabilirsiniz.

Elbette bu yüksek sürat, oyun oynamak isteyen tüketiciler için de epeyce değerli. En az gecikme müddeti ve yüksek yükleme suratları sunabilen şirket, oyuncuların tüm gereksinimlerini da karşılayabiliyor. Üstelik tıpkı modeme birden çok aygıt bağlansa bile düşük ping ile akıcı bir oyun tecrübesi yaşayabilirsiniz.

Millenicom’un dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi de çok süratli bir formda kuruluyor olabilmesi. Bu sayede abonelik oluşturan tüketiciler, sırf birkaç gün içerisinde fiber suratında internet irtibatına kavuşuyorlar. Üstelik bir arkadaşını getiren Millenicom abonelerine 1 aylık fatura da şahsen Millenicom tarafından ikram ediliyor. Tüm bunlarla birlikte kota ve sürat hududu kısıtlamaları olmayan Millenicom, pek çok tüketicinin bir numaralı tercihi olmuş durumda.

Şayet siz de Millenicom’un sunduğu avantajlı internet paketleri ile tanışmak isterseniz, buradaki ilişkiyi kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.