Genel

Yılbaşı Programınızı Huawei Petal Search ile Planlayın!

Bir müddettir kendi ekosistemini kurabilmek için hayli değerli işler yapan Çinli teknoloji şirketi Huawei, geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Petal Search isimli arama motoru ile de kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı. Alıştığımız arama motorlarından çok daha farklı özellikler sunan Petal Search, orijinal özellikleri sayesinde yaklaşan yılbaşı tecrübenizi büsbütün değiştirecek üzere görünüyor.

Petal Search, başka arama motorlarının sunduğu tüm hizmetleri aslında sağlıyor. Bu bağlamda, görseller, tabirler, sesli ve fotoğraflı arama üzere özellikleri bu arama motorunda da rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Lakin yakın bir geçmişte kullanıma sunulan “Yakındakiler” özelliği, bugüne kadar yaşadığınız arama motoru tecrübesine adeta boyut atlatıyor. Şayet yılbaşı için plan yapmak istiyorsanız Petal Search’ün Yakındakiler özelliği, aradığınız her şeye yakın etrafınızdan ulaşmanızı sağlayacak.

Petal Search’ün orijinal Yakındakiler özelliği, arama sonuçlarının yaşadığınız bölgeye nazaran özelleştirilmesini sağlıyor. Örneğin gereksiniminiz olan eserler için bulunduğunuz yere en yakın AVM ve gibisi işletmeleri görebiliyor, bunlarla ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Öte yandan; yılbaşını meskende geçirmek istemiyorsanız da bu arama motoru üzerinden yakın etrafınızdaki cümbüş yerlerini tek tek inceleyip, rezervasyon yapabiliyorsunuz.

Yılbaşını yaşadığı kentte geçirmek istemeyen kullanıcılar için de kimi avantajlar sunan Petal Search, bir tatilin çarçabuk organize edilmesini sağlıyor. Gitmek istediğiniz kenti ve yeri seçip rezervasyon yaptıktan sonra o bölge ile ayrıntılı bilgi sahibi olabiliyor, Petal Search’ün yönlendirmeleri ile seyahat biletini de anında satın alabiliyorsunuz. Ve elbette, yılbaşı armağanlarınızı gittiğiniz kentte almak isterseniz, tekrar Petal Search’ü kullanarak işlerinizi hem hızlandırabilir hem de kolaylaştırabilirsiniz.

Siz de yılbaşı programınızı Petal Search ile süratle tamamlamak için, buradaki ilişkiyi kullanabilirsiniz. Petal Search’e tarayıcı üzerinden ulaşmak isterseniz de buradaki ilişkiyi kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.