Genel

Apex Legends Taşınabilir ‘Bazı’ Ülkeler İçin Yayınlandı

Görüntü oyun dalının esaslı isimlerinden Electronic Arts (EA), 2019’da piyasaya sürdüğü hayatta kalma oyunu Apex Legends’ın taşınabilir sürümünü Android ekosistemi için kullanıma sundu. Bir müddettir beta sürüm kapsamında test edilen oyun, artık sadece kimi ülkelerdeki oyuncular tarafından sınırsız bir formda oynanabiliyor.

Apex Legends’ın “Apex Legends Taşınabilir” ismiyle piyasaya sürülen taşınabilir oyunu, şu an için iOS ekosisteminde bulunmuyor. Lakin geliştiriciler, oyunun iPhone’lara gelmesi için de çalışmalarını sürdürüyorlar. Öte yandan; Türkiye’deki taşınabilir oyun tutkunları için üzücü bir haberimiz var. Apex Legends Taşınabilir, şu an için Türkiye’de erişime açılmadı.

Apex Legends Taşınabilir neler sunuyor?

Apex Legends Mobil’in taşınabilir sürümü ile ilgili açıklanan bilgilere baktığımızda, EA’nın mantıklı bir yaklaşım sergilediğini ve oyunun orjinal versiyonunun taşınabilir aygıtlar için tekrar uyarlandığını görüyoruz. Şayet oyuna daha öncesinden aşinaysanız, Apex Legends Mobil’e adapte olmakta zorlanmayacağınızı rahatlıkla lisana getirebiliriz.

EA, Apex Legends Mobil’in global çapta ne vakit kullanılabilir olacağını açıklamadı. Şu an için Avustralya, Singapur, Yeni Zelanda, Arjantin ve Endonezya üzere ülkelerde kullanılabilir hale gelen oyunun, yakın bir gelecekte global çapta lansman yapması bekleniyor. Bu lansman gerçekleştiğinde, ülkemizdeki Android kullanıcıları da Apex Legends Mobil’e erişim imkanı yakalayacaklar. Oyunun iOS sürümü ile ilgili resmi bir şeyse şu an için yok.

Apex Legends Taşınabilir fragmanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.