Genel

Xiaomi 12 küçük iPhone 13 küçük modelini tahtından edecek

Xiaomi, Xiaomi 12 küçük üzerinde çalışıyor olabilir. Birtakım kaynaklar şirketin seriye bir küçük modeli ekleyeceğini tez ediyor. 6 inç ekrana sahip uygun bir küçük yakında Çinli teknoloji devi tarafından duyurulabilir. Şu anda, en azından üst seviye donanım istiyorsanız, sırf iPhone 13 küçük ve Asus Zenfone 8 bu açıklamaya uyuyor. Lakin yakında bu durum değişebilir.

Xiaomi 12 küçük iPhone 13 küçük modelini tahtından edecek

Xiaomi 12, 12X ve 12 Pro’nun dizaynından epeyce farklı. Duyduğumuza nazaran, bir AMOLED ekrana (<6”) ve bir Snapdragon 870 yonga setine (12X gibi) sahip olacak. Aralık ayından bu yana 12 küçük hakkında konuşuluyor, fakat şimdiye kadar varlığına dair delil çok azdı. Aygıtın geleceğini argüman eden birebir kaynak, kıymetli ölçüde farklı bir dizayna sahip bir Xiaomi 12 mini’nin manzarasını yayınladı. Ölçeğin başka ucunda, birkaç sefer ortaya çıkan Xiaomi 12 Ultra var.

Aygıtın geleceğini tez eden “@Shadow_Leak” rumuzlu Twitter kullanıcısı, aygıtın görsellerini de paylaştı. Görselde telefonun ardında üç kameranın yer aldığı açıkça görülüyor. Bu kameralar dikey formda sıralanıyor. Kameraların çabucak yanında LED flaş yer karşımıza çıkıyor. Çinli teknoloji devi Xiaomi kendini son yıllarda ziyadesiyle geliştirdi. Durmak bilmeyen şirket artık iPhone 13 küçüğe rakip olacak yeni bir aygıtla gelebilir.

.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.