Genel

Bu kulaklık, oyuncuların akıllarını başlarından alacak

Oyun kulaklıkları önemli oyuncular için değerli bir aksesuardır. Bu kulaklıklar, oyuncuların favori oyunlarına büsbütün dalabilecekleri, bütünsel bir ses tecrübesi sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Çoklukla yüksek kaliteli ses şoförleri, gürültü izolasyon teknolojisi ve rahat yastıklama üzere özelliklere sahiptirler, böylelikle oyuncular uzun mühletler boyunca kulaklıklarını rahatça takabilirler.

Oyun kulaklıkları ayrıyeten, çoklu oyunculu oyunlarda grup arkadaşlarıyla irtibat kurmalarını sağlayan mikrofonlarla donatılmıştır. Oyun deneyimini bir üst düzeye taşımak isteyen her oyuncu için olmazsa olmaz bir aksesuardır. Tanınan Çin markası Meizu’nun ömür üslubu markası Lifeme, gizemle kaplı yeni oyun kulaklıklarını duyurdu. Pekala, yeni eser lansmanında neler bekleniyor?

Bu kulaklık, oyuncuların akıllarını başlarından alacak

Lifeme Charm Blue (Meizu’nun hayat usulü markası), birinci oyun kulaklığı olan Lifeme Charm Blue G1 Kablolu Oyun Kulaklığı‘nın satışa sunulacağını duyurdu ve lansmanı 26 Nisan’da yapılacak. Bu yeni kulaklık, kırmızı ve siyah renk şeması ve “Her şey, üstün oyun için” sloganıyla oyunculara hitap etmek üzere tasarlandı. Kulaklık bir mikrofonla donatıldı, fakat aygıtın özellikleri şimdi açıklanmadı.

Oyun kulaklıkları Lifeme Charm Blue G1 Kablolu Oyun Kulaklığı’nın gürültü tedbire ve yüksek kaliteli ses şoförleri üzere ileri özelliklere sahip olabileceği varsayılabilir. Ayrıyeten kulaklığın, özelleştirilebilir RGB aydınlatma, sanal 7.1 surround ses yahut çıkarılabilir mikrofon üzere ek özelliklere sahip olabileceği de mümkündür. Sonuçta, kulaklığın hangi özelliklere sahip olacağı ve bu özelliklerin kullanıcılar için oyun tecrübesini nasıl geliştireceği lakin vakitle ortaya çıkacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.