Genel

Bundle İnternet Sitesi Kullanıma Sunuldu

Türkiye’deki tanınan haber uygulamalarından bir tanesi olan Bundle, hizmet alanını genişletti. Daha evvel taşınabilir uygulama üzerinden hizmet veren platform, bundle.app isimli internet sitesini yayına aldı. Epey kolay bir kullanım haline sahip olan site, gündemi yakından takip eden kullanıcıların ilgisini çekecek üzere görünüyor.

Bundle kullanıcıları bilir; bugüne dek taşınabilir aygıtlar üzerinden hizmet veren platform, kullanıcının ilgi alanına odaklanarak hareket ediyordu. Platformun internet sitesi de birebir mantığa sahip. Dilerseniz direkt gündemi takip edebileceğiniz üzere dilerseniz de spor ya da finans üzere ilgi duyduğunuz kategorileri takip edebileceksiniz.

Bundle artık hem taşınabilir hem web’de

Bundle’ın internet sitesine girdiğinizde, sol tarafta yer alan kategorilere göz atabiliyorsunuz. İsterseniz aydınlık, isterseniz de karanlık modda kullanabileceğiniz site, şu an için Türkiye özelinde, Almanya özelinde ya da memleketler arası çapta gündem olan hususları takip etmenizi sağlıyor. Bunun için sağ üst kısımda yer alan ve siteye girdiğinizde “TR” olarak görünen seçeneği değiştirmek kâfi.

İnternet sitesindeki öteki ayrıntılara göz attığımızda, günün en tanınan içeriklerine direkt ulaşabileceğinizi görüyoruz. Ayrıyeten interaktif makaleler de Bundle’ın internet sitesinde yer alıyor. Kullanıcılar, Bundle’ın internet sitesi sayesinde gündemin en sıcak hususlarına anında ulaşabilecekler üzere görünüyor.

Şayet siz de Bundle’ın web sürümüne ulaşmak isterseniz, buradaki ilişkiyi kullanarak bundle.app’e ulaşabilirsiniz.

Bundle taşınabilir uygulamasını indirmek için aşağıdaki irtibatları kullanabilirsiniz

bundle

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.