Genel

Erkekler müjde! İndirime giren fiyat/performans tıraş makineleri burada!

Günümüzde satışa sunulan traş makinelerinin birden fazla, yalnızca sakal için üretilmiyor. Bu chazların bir birden fazla ile sakalınızı ya da favorilerinizi tanımlayabilir ve kesebilir, burun kıllarınızı ve kaşlarınızı düzeltebilirler, hatta kimilerini duşta dahi kullanılabilirsiniz. Piyasada çok sayıda eser var lakin yanlışsız tıraş makinesi, bakım cephaneliğinizde yararlı bir müttefik olabilir.

Birinci kararlardan biri düz başlıklı mı, folyo mu yoksa döner model mi seçileceğidir. Folyo tıraş makineleri, delikli metal bir kapağın altında hareketli bıçaklar kullanır. İleri geri hareketle tıraş olmak için tasarlanmışlardır, ince yahut daha hafif saçlar için uygundurlar, süratli temizlenirler ve daha pürüzsüz bir tıraş sağlayabilirler, lakin uzun düz başlığın çene çizgilerinde hareket etmesi daha güç olabilir.

Döner modellerde ise genelde üçlü dairesel başlık bulunur ve konturlar üzerinde rahatça hareket etmek için dairesel bir hareketle kullanılır. Saçınız kalın, kaba yahut uzunsa, daha sessiz olma eğilimindeyseniz güzel bir seçimdir, fakat birden fazla folyo başlığı kadar yakın tıraş yapamaz. Tabi bu durum her model için geçerli değil. Biz de Teknolojioku olarak bu manada, en uygun traş tecrübesini yaşayabileceğiniz, şu an indirimde olan uygun fiyatlı traş makinelerini sizler için listeledik.

Not: Aygıtların fiyatlarını listelerken, internet satış fiyatlarını dikkate aldığımızdan, mağaza fiyatlarının farklılık gösterebileceğini ayrıyeten belirtelim.

İşte indirimde olan giren fiyat/performans tıraş makineleri!

Philips Hairclipper Series 3000 HC3100/15

Fiyat: 375,00 TL (600 TL’den düştü)

Kullanım Hali:
Kablolu

Philips S1223/41

Fiyat: 369,52 TL (490 TL’den düştü)

Kullanım Hali:
Kablolu ve Kablosuz

Çalışma Mühleti:
40 dk

Tam Şarj Mühleti:
480 dk

Islak Kullanım:
Var

Büsbütün Yıkanabilme:
Var

Şarj Tipi:
Adaptör

Şarj Göstergesi:
Var

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.