Genel

General Mobile GM 22 ailesi ile geri dönüyor

Çinli markaların pazarda olmadığı yıllarda fırtına üzere esen ve tek bir modelle milyon adetlik satış sayılarına ulaşan General Mobile, GM 22 modeli ile geri dönüyor.

Eski günlerini arayan marka GM 22 telefon ailesini tanıtacak. Bu yeni telefon ailesinde GM 22, GM 22 Pro ve GM 22 Plus modelleri yer alıyor. Marka ayrıyeten GM Watch isimli yeni akıllı saatini de piyasaya sürüyor.

Telefon ailesinin yeni modelleri 25 Ocak 2022 tarihinde ön siparişe açılacak. General Mobile’ın yeni kuşak taşınabilir eserlerine sahip olmak isteyen kullanıcılar 1 Şubat 2022 tarihine kadar ön sipariş imkanından yararlanabilecek.

General Mobile Twitter hesabından yeni eserler için aşağıdaki üzere bir paylaşım yapıldı:

Bir devir kulaklık da çıkaran marka eser gamına artık de akıllı saat ekliyor. Son yıllarda birçok markanın izlediği bu strateji General Mobile için ne kadar işe yarayacak daima bir arada göreceğiz.

Geçtiğimiz yıllarda kimi sıkıntılarla karşılaşan marka güncelleme meseleleri ve misal kasvetler yüzünden kullanıcılarını küstürmüştü. Ek olarak piyasaya giren Xiaomi, Oppo ve Huawei üzere Çin merkezli markalarla rekabet edemeyen General Mobile, bu yeni modellerle eski günlerine geri dönmeye çalışıyor

Şimdi fiyat ve teknik ayrıntıları belirli olmayan telefonlarla ilgili öbür ayrıntılar için bizi takip etmeyi unutmayın. Yeni modellerin yeniden uygun fiyatla piyasaya sürülmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.