Genel

Google, Play Store’a Teklifler Sekmesi Getiriyor

2.2 milyondan fazla uygulamanın olduğu Play Store her geçen gün bu havuzu daha da büyütüyor. Bununla birlikte uygulamaların toplam indirmesi de 50 milyonu aşmışdurumda. Google, Play Store için yeni bir özellik getirmeye hazırlanıyor.

Google, Play Store’a ‘Teklifler’ sekmesini getireceğini açıkladı. Bu özellik ile birlikte seyahat, alışveriş, medya, cümbüş, fitness ve daha pek çok alanda oyun ve uygulamardaki fırsatları keşfedebileceğiz.

‘Teklifler’ sekmesi oyunlarda ve oyun içi öğelerde indirim içerecek

Google Play’deki en düzgün uygulama ve oyunlardan kimilerinin geliştiricileriyle iş paydaşlığı yapan Google, her gün yeni fırsatlar ekleyeceklerini açıkladı. Uygulamaların özel tekliflerini içerecek sekme, ayrıyeten oyunlarda, oyun içi öğelerde indirimler ve hudutlu müddetli fırsatları içerecek.

Yeni sekmeyle birlikte kullanıcılar, sinemalarda ve kitaplarda da indirimlerden de yararlanabilecek. Ayrıyeten kimi uygulamar için 30 gün fiyatsız deneme müddeti ve uzatılmış deneme müddetlerinden de faydalanılabilecek.

Teklifler sekmesi, ana sayfadaki “Oyunlar” ve “Uygulamalar” sekmelerinden çabucak sonra yerini alacak. Google, önümüzdeki haftalarda sekmenin ABD, Hindistan ve Endonezya’da kullanabileceğini, 2022 içerisinde de öbür ülkelere geleceğini duyurdu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.