Genel

iPhone SE 3’ün Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Neredeyse 1 aydır önümüzdeki aylarda gerçekleşecek olan Apple etkinliğinde tanıtılacak olan aygıtların (en azından söylentilerinin) haberlerini sizlerle paylaşıyoruz. Doğal bu tarih yaklaştıkça (hâlâ net olarak bilinmese de) söylentilerin sayısı da tıpkı süratle artmaya devam ediyor. Bu aygıtlardan en çok dikkat çekenlerden biri de elbet yeni uygun fiyatlı iPhone modeli olan SE 3.

Bugünkü söylentimiz de yeniden iPhone SE 3 hakkında. Daha evvel ortaya çıkan Apple patentlerine nazaran iPhone SE 3’ün ve yeni iPad’lerin yeni aktiflikte karşımıza çıkacağını ve Apple’ın iPhone SE 3’ü Hindistan’da test ediyor olabileceğini iletmiştik. Şimdiki söylentiye nazaran iPhone SE 3, önemli manada kapıda.

iPhone SE 3 Mart’ta çıkıyor:

Bildiğiniz üzere iPhone SE’nin bugüne kadar iki kuşağı çıktı, bu çıkacak olan üçüncüsü. Daha evvelki haberlerimizde iPhone SE 3’ün 2022’nin birinci çeyreğinde geleceği söylentisini aktarmıştık. Şimdiki söylenti, Ming-Chi Kuo isimli bir Apple analisti tarafından ortaya atıldı ve bu sayede tarih biraz daha katılaştı. Analistten gelen açıklamalara nazaran iPhone SE 3 önümüzdeki Mart ayının 8’inde geliyor; yani sırf bir ay sonra.

Şayet öbür söylentiler de gerçek ise iPhone SE 3, Apple’ın şu ana kadar piyasaya sürdüğü en ucuz iPhone modeli olacak. Siz söylentiler ve iPhone SE 3 hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.