Genel

Kaliteli Ekrana Sahip Dizüstü Bilgisayar Teklifleri

Yüksek kaliteli ekran özellikleriyle ön plana çıkan pek çok dizüstü bilgisayar modeli bulunuyor. Günümüzde oyun oynarken ya da sinema izlerken en yeterli multimedya tecrübesini sunan yüksek kaliteli ekranlar epey çok tercih ediliyor. Dizüstü bilgisayar dizaynlarının gelişen kasa yapısı ve güçlü donanım özellikleri, multimedya keyfini daha da artıran 2K ya da 4K ekran seçenekleriyle büyüleyici bir hale geliyor.

Oyun severlerin meselesiz oyun oynama keyfinden tutun da, sinema izleyenlerin ya da görsel projeler üzerinde çalışanların tercihi yüksek kaliteli ekranlar oluyor. Bu biçim ekran modelleri bilhassa masaüstü bilgisayarların vazgeçilmezi iken, dizüstü bilgisayarlarda da artık süratli bir gelişme var. Yüksek kaliteli ekrandan vazgeçmek istemeyenler için en az 2K ekranı bulunan 7 dizüstü bilgisayar teklifini sizler için derliyoruz. Hazırsanız başlayalım.

Kaliteli ekrana sahip dizüstü bilgisayar eserleri:

  • Huawei MateBook 13 Ryzen 7-3700U 16 GB 512 GB 13″ W10H Dizüstü Bilgisayar
  • Apple MacBook Air Intel Core i3 8GB 256GB SSD macOS 13.3″ Taşınabilir Bilgisayar
  • Asus ROG Zephyurs GU603HE-K8007 Intel Core i7 11800H 16GB
  • Chuwi Corebook X Intel i5-8259U 8 GB RAM 512 GB ROM 14
  • Huawei MateBook 14 AMD Ryzen 5 4600H 8GB 256GB
  • Monster Semruk S7 V8.1.1 Intel Core I9 11900K 32GB 1TB SSD RTX3080

Huawei MateBook 13 Ryzen 7-3700U 16 GB 512 GB 13″ W10H Dizüstü Bilgisayar

13 inçlik 2K fullview ekranı ile hayli pratik bir kullanım sunan MateBook, 13 R7 ismiyle satışa sunuluyor. Hem tesirli kullanım alanı hem de ince bir dizayna sahip olması aygıtı tam bir multimedya aracı haline getirmekte. 1.3 KG yüke sahip olan bilgisayar, 14.9 MM inceliğiyle de şık bir kullanım ayrıntısı yaratıyor. Şık ve bir o kadar da kullanışlı olan Huawei Mate Book 13, bilhassa kaliteli ekran arayanlara uygun bir tahlil sunmayı amaçlıyor.

Eserin satış linki için burayı tıklayın.

Apple MacBook Air Intel Core i3 8GB 256GB SSD macOS 13.3″ Taşınabilir Bilgisayar

Apple kalitesinin tahminen de en net ön plana çıktığı alanlardan biri olan ekran faktörü burada da karşımıza çıkıyor. Ultra HD 4K ekran kalitesine sahip olan bu bilgisayar, bilhassa sinema izlerken ya da faal içeriklerle çalışma yaparken size kaliteli bir iş istasyonu vadediyor. Taşınabilir bir yapıda çalışmalarınızı yürütebileceğiniz bu bilgisayar, yüksek kaliteli ekran severlere profesyonel ayrıntılar sunuyor.

Eserin satış linki için burayı tıklayın.

Asus ROG Zephyurs GU603HE-K8007 Intel Core i7 11800H 16GB

Hem geniş ekran özelliği hem de 4K kullanım seçenekleriyle bu monitör tam da güçlü ekran isteyenlerin isteklerine karşılık verecek cinsten bir çalışma sunuyor. Sizin için kaliteli bir multimedya tecrübesi sağlayan bu aygıt İ7 işlemci olarak organize ediliyor ve güçlü bir kullanım ile 16 inçlik monitör dayanağı sağlıyor.

Eserin satış linki için burayı tıklayın.

Chuwi Corebook X Intel i5-8259U 8 GB RAM 512 GB ROM 14

Piyasaya yeni yeni giren bir marka olarak ön plana çıkan Chuwi Corebook, daha çok ufak ve pratik kasa yapısıyla yüksek gücün bir ortada olmasıyla ilgili seçenekler sunuyor. 2K monitör dayanağıyla hem iş yapmak için hem de multimedya tecrübesine ulaşmak için öncelikli olarak karşımıza çıkan bu bilgisayarı tek bir tıklama ile sipariş verebilirsiniz. Rahat bir kullanım için size uygun tahlilleri en uygun ödeme seçenekleriyle sunuyor diyebiliriz bu aygıt için.

Eserin satış linki için burayı tıklayın.

Huawei MateBook 14 AMD Ryzen 5 4600H 8GB 256GB

Huawei olarak ön plana çıkan MateBook, hem 2K hem de 4K ekran seçeneğiyle karşınızda yer alıyor. SSD bilgisayar seçeneğiyle geniş çaplı monitör kullanımını en süratli biçimde organize eden bu eser, bilhassa 14 inçlik monitörü ile rahat bir taşınabilirlik sağlıyor. 256 GB SSD yapısı ile tam bir iş istasyonu moduyla çalışan bu aygıt, piyasaya oranla uygun fiyatıyla sizleri bekliyor diyebiliriz.

Eserin satış linki için burayı tıklayın.

Monster Semruk S7 V8.1.1 Intel Core I9 11900K 32GB 1TB SSD RTX3080

Sürprizli bir fiyat seçeneğiyle listemizin en güçlü bilgisayarı olarak karşımıza çıkan Monster, tam bir oyun canavarı olarak kendini tanıtıyor. 1TB SSD yapısıyla ve 4K ultra ekran yapısıyla bizlere ulaşan aygıtta hem işlerinizi hem de çok güçlü oyun seçeneklerini organize edebilir ve sorunsuz bir formda çalışabilirsiniz.

Eserin satış linki için burayı tıklayın.

Sizlerin bu bahiste alternatif önerisi var mıdır? Yüksek kaliteli monitör konusunda bilgisayar (dizüstü) tavsiyeniz var ise duymak isteriz. Şimdiden keyifli, verimli kullanımlar dileriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.