Genel

Merakla beklenen Elden Ring’ten yeni bir oynanış görüntüsü daha geldi

Yayıncılığını Bandai Namco’nun yaptığı, geliştiriciliğini ise FromSoftware’in yaptığı aksiyon RPG tipindeki oyun Elden Ring’ten oynanış görüntüsü geldi.

Paylaşılan görüntüde oyunun birçok küçük zindanından birini görüyoruz. Ayrıyeten farklı düşman çeşitlerini de yine görebiliyoruz. Elden Ring; PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S için 25 Şubat 2022’de çıkış yapacak. Bahsi geçen görüntüyü aşağıda bulabilirsiniz.

Elden Ring Oynanış Görüntüsü

Heyecanla Dolu Devasa Bir Dünya
Çeşitli olayları içinde barındıran açık yerlerin, karmaşık ve üç boyutlu dizaynlara sahip büyük zindanlarla buluştuğu devasa bir dünya. Seyahatlerin sırasında, bilinmeyeni keşfetmenin ve tehditlerin üstesinden gelmenin verdiği o tatmin edici muvaffakiyetim hissi seni bekliyor.

Karakterini Oluştur
Karakterinin görünüşünü özelleştirebilmenin yanı sıra kuşanabildiğin silahlardan, zırhlardan ve büyülerden de dilediğin kombinasyonu oluşturabilirsin. Karakterini oyun stiline nazaran şekillendirebilir, istersen güçlü bir savaşçı olmak için fizikî gücünü arttırabilir, istersen de bir büyü ustası olabilirsin.

Bir Efsaneden Esinlenilmiş Destansı Bir Drama
Kesimler halinde işlenen çok katmanlı bir öykü. Karakterlerin çeşitli niyetlerinin Lands Between’de kesiştiği destansı bir drama.

Seni Dolaylı Olarak Diğerlerine Bağlayan Eşsiz Bir Çevrimiçi Tecrübe
Öbür oyuncularla direkt etkileşime geçebileceğin ve birlikte seyahat edebileceğiniz çok oyunculu modun yanı sıra oyun, oburlarının varlığını hissetmeni sağlayacak eşsiz bir eşzamansız çevrimiçi ögesi da destekliyor.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Elden Ring’ten yeni bir oynanış görüntüsü daha geldi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.