Genel

Nothing Ear için beklenen haber geldi

Carl Pei liderliğindeki start-up, Nothing, yakın vakitte piyasaya sürdüğü kablosuz kulaklık modeli Nothing Ear (Stick) ile dikkat çekti. İsimle uyumlu olarak ruj halinde tasarlanmış olan kulaklık kutusu, kulaklık tecrübesini tamamlayan güçlü 12,6 mm dinamik şoförleri barındırıyor ve kulaklık başına 7 saat kesintisiz kullanım sunuyor. Lakin, Nothing son yazılım güncellemesi ile kulaklıkların pil ve ses özelliklerini daha da geliştirdi. İşte ayrıntılar.

4 Nisan itibariyle, Nothing Ear (Stick) TWS kulaklıklar için yeni bir güncelleme yayınladı. Güncelleme ile birçok değişiklik getirildi. Kulaklıklar daha evvel “Net Ses Teknolojisi” ile donatılmıştı, bu da konuşma kalitesini artırarak şarj kutusu olmadan 3 saate kadar konuşma müddeti sunuyordu. Yeni güncelleme ile bu konuşma müddeti yaklaşık 40 dakika arttırıldı.

Nothing Ear için beklenen haber geldi

Ayrıca, kulaklıkların ilişki kalitesi esasen takdir toplamış olsa da, güncelleme, Bluetooth ilişkisinin kararlılığını daha da uygunlaştırma çalışmalarının devam ettiğini gösteriyor.

Nothing, şimdi dört eserle pazara yeni giriş yapan bir marka olsa da, yazılım güncellemeleri yoluyla eserlerini geliştirme konusunda kararlılığını gösterdi. Şirket, Phone (1) için birden fazla güncelleme yayınlayarak, temas stabilitesini, kamera performansını ve glif arayüzüne yeni seçenekler ekledi. Artık de Ear (Stick) modellerini daha da geliştirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.