Genel

OnePlus’ın performans canavarı yeni kulaklığı fiyatıyla yok satacak!

OnePlus, bir yandan OnePlus Nord CE 3 Lite‘ın lansmanını yaparken, şirket tıpkı vakitte OnePlus Nord Buds 2 TWS kulaklıklarını da duyurdu. Bu, geçen yılın Nord Buds’ının yerini alan bir eser. Fiyatı biraz yüksek olsa da, yeni eser evvelki modele nazaran kıymetli yükseltmeler sunuyor. Pekala, Nord Buds 2 kutusundan neler çıkıyor?

OnePlus Nord Buds 2 tıpkı selefi üzere yarı kulak içi dizaynını koruyor. Kulaklıkların üzerinde düz bir sap ve silikon kulak uçları bulunuyor. Ayrıyeten bu aygıtların IP55 sertifikasıyla suya ve toza sağlam olduğu belirtiliyor.

OnePlus’ın performans canavarı yeni kulaklığı fiyatıyla yok satacak!

Ses özelliği olarak, OnePlus Nord Buds 2, 12.4 mm çift dinamik titanyum şoföre sahip. 25 dB’ye kadar etkin gürültü tedbire özelliği var. İstikrarlı bir dinleme tecrübesi için BassWave bas güçlendirme algoritması da bulunuyor. Ayrıyeten, net davet kalitesi için çift mikrofon da mevcut. Yeni kulaklıklar Dolby Atmos, Dirac Sound tuning ve sound master equalizer dayanağı sunmayı da ihmal etmiyor. Ayrıyeten etrafınızda olanları fark edebilmeniz için bir şeffaflık modu da var.

OnePlus Nord Buds 2, şarj kutusu ile birlikte 36 saatlik toplam batarya ömrü vaat eden 480mAh bir batarya ünitesi tarafından destekleniyor. Her kulaklık, ANC açık ve kapalıyken sırasıyla 7 ve 5 saatlik müzik çalma sunuyor. TWS kulaklıklar USB-C portu aracılığıyla süratli şarjı destekliyor. Ayrıyeten, Bluetooth 5.3 irtibatı ile iki aygıta birebir anda bağlanabilme özelliğine sahipler. OnePlus Nord Buds 2, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle 36 dolar fiyatla satışa sunuluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.