Genel

PlayStation özel oyunu Horizon Forbidden West’ten öykü fragmanı geldi

Yayıncılığını Sony’nin yaptığı, geliştiriciliğini ise Guerilla Games‘in yaptığı PlayStation’ın değerli oyunu Horizon Zero Dawn‘ın devamı Horizon Forbidden West’ten yeni fragman geldi.

Paylaşılan fragmanda oyunun kıssasına dair biraz daha fazla ayrıntı öğreniyoruz diyebiliriz. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz haftalarda oyunun öyküsünün sızdırıldığına dair söylentiler çıkmıştı. Bu yüzden oyunun çıkışına kadar dikkatli olmanızda yarar var.

Horizon Forbiden West, PlayStation 5 ve PlayStation 4 için 18 Şubat 2022’de çıkış yapacak. Oyun çıkışında Türkçe altyazı dayanağına sahip olacak. Bahsi geçen yeni fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Horizon Forbidden West Öykü Fragmanı

Diyar can çekişiyor. Yeni korkutucu makineler sınırlarında dolaşırken, şiddetli fırtınalar ve durdurulamaz bir yıkım insanlığın darmadağın olmuş kalıntılarını mahvediyor. Dünya üzerindeki ömür süratle yok olmaya hakikat gidiyor. Kimse de nedenini bilmiyor.

Bu tehditlerin ardındaki sırları çözüp, dünyaya nizam ve dengeyi tekrar getirmek Aloy’un elinde. Yol boyunca eski dostlarıyla tekrar bir ortaya gelmeli, savaşan yeni kümelerle ittifak kurmalı ve geçmişin mirasını çözmeli. Bu sırada yenilmez üzere görünen yeni bir düşmanın da bir adım önünde olmaya çalışıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.