Genel

PS5’in beklenen yarış oyunu Gran Turismo 7’nin araç ve pist sayısı aşikâr oldu

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment’ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Polyphony Digital‘in yaptığı PlayStation markasının en popüler yarış oyunu serisi Gran Turismo’nun yeni oyunu Gran Turismo 7‘nin araç ve pist sayısı belirli oldu.

Araç ve Pist Sayısı Belirli Oldu

Bir Japon perakende mağazasında verilen broşür sayesinde oyunla ilgili kimi ayrıntılar geçtiğimiz saatlerde ortaya çıktı. Broşüre nazaran oyunun içerisinde 420 farklı araç modeli ve birbirinden farklı görüntülere ve hava durumuna sahip olan 90’dan fazla yarış pisti bulunacak. Bu sayı oyunun çıkışından sonra elbette daha da artabilir.

Ayrıyeten oyunun içerisinde 2011’den sonra çıkış yapmış olan 300’den fazla araç olacak. Son olarak da 1980’ler ve 1990’lardan da birçok Japon aracının olacağı dikkat çekiyor. Bu arbaları oyun içerisinde satın alıp, modifiye edebileceksiniz ve garajınızda en fazl 1000 adet araç bulundurabileceksiniz.

Gran Turismo 7, 4 Mart 2022’de çıkış yapacak. Oyun, daha evvel de açıklandığı gibi PlayStation 5 ve PlayStation 4 için çıkış yapacak. Oyunun Türkçe lisan dayanağı ile çıkış yapacağını da belirtelim. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.