Genel

Samsung Galaxy S22 ailesi tanıtılıyor!

Merakla beklenen ve birçok özelliği internete düşen Samsung Galaxy S22 ailesinin tanıtımı ile ilgili resmi açıklama geldi. Samsung tarafından Teknolojioku haber merkezine gönderilen davet ile markanın bu yeni modellerini 9 Şubat’ta internet üzerinden düzenleyeceği bir aktiflikle duyuracağı bilgisi verildi.

Şirketin YouTube kanalında canlı olarak yayınlanacak aktiflik Türkiye saati ile 17:00’da başlayacak. Yeni modellerin tanıtılacağı aktiflikte saat ve kulaklık üzere aygıtların da duyurulma ihtimali bulunuyor.

Samsung‘un basın kuruluşlarına gönderdiği davetiyede The Epic Standart tabiri yer alıyor. Galaxy Unpacked aktifliği 1 saat sürecek ve bu müddet boyunca markanın yeni eserleri resmi olarak duyurulacak.

Samsung aktiflikle ilgili olarak kısa bir görüntü da yayınladı. Görüntüde S22 modelleri hakkında birtakım ipuçları da bulunuyor. İşte o görüntü:

Bugüne kadar birçok özelliği sızan Samsung Galaxy S22 ailesinde (önceki sürümde olduğu gibi) kalemli bir model olması bekleniyor. Telefonla ilgili bugüne kadar sızan ayrıntıları Teknolojioku sayfalarında bulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.