Genel

Samsung’un 10090 mAh’lık canavarının fiyatı aşikâr oldu!

Teknoloji dünyasını yakından takip edenlerin bildiği üzere, Samsung’un yeni amiral gemisi tablet serisi olan Tab S8, aslında gelecek ay düzenlenmesi beklenen Galaxy Unpacket aktifliği ile tanıtılacak. Bununla birlikte bugüne kadar birçok farklı sızıntıyla kesim modül özelliklerinden haberdar olduğumuz bu modellerin tüm özelliklerine Amazon İtalya sayesinde ulaştık.

Bilindiği üzere akıllı aygıt üreticileri, yeni tablet ya da telefon üzere eserlerinin özelliklerini aygıtların satış maksadıyla sergilenebilmesi amacıyla büyük perakende zincirlerine gönderir.

Genelde bu şekil olaylar ya aygıtın tanıtılacağı gün ya da bundan birkaç gün evvel gerçekleşir. Daha evvelki bir tarihte bu tip özelliklere ulaşan ya da kendisine gönderilen perakende mağazaları ise, aslında usulen aygıtın tanıtımını bekler. Lakin bu kere o denli olmadı.

Amazon İtalya tarafından Galaxy Tab S8 serisi modelleri internet sitesi üzerinden ön satışa açılınca, bizler de bu aygıtların özelliklerini öğrenmiş olduk. İşte Galaxy Tan S8 serisinde yer alan tablet modellerinin özellikleri ve başlangıç satış fiyatları:

Galaxy Tab S8 Ultra özellikleri ve fiyatı

14 inçlik 2960×1848 piksel çentikli AMOLED ekran

Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti

8GB/12GB

256GB/512GB

13MP art kamera

11200 mAh kapasiteli batarya

1.040,00 Euro

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.