Genel

Sony’nin yeni Walkman modelleri için fiyatlar netleşti!

Sony Walkman’ler, bir periyodun en unutulmaz aygıtları ortasındadır. Sahip olanın keyifli ve “cool” olduğu, sahip olamayanın ise hayallerini kurduğu bu aygıtlar yeniden de vaktin kurallarında son derece erişilebilir ve uygun fiyatlı müzik dinleme aygıtları olarak bilinirlerdi. Lakin bugün gelinen noktada işler bir epey değişmişe benziyor.

Sony tarafından piyasaya sürülen ve Sony NW-WM1ZM2 ile Sony NW-WM1AM2 olarak isimlendirilen iki yeni Walkman modeli, sıradan vatandaşların alabileceği sıradan Walkman pozisyonundan çok uzaklar.

Her ne kadar bu aygıtlarda bulunan S-Master HX ses yazılımı, tam dijital güçlendirici, yüksek kaliteli lehim, anlık yapay zeka dayanağı sunarak ses kalitesini güzelleştiren DSD Remastering Engine üzere özellikler insanın aklını çelse de, bu aygıtlarda kullanılan materyallerin getirdiği fiyat pahalılığı çabucak gerçeklerin buz üzere hıza çarpmasına neden oluyor.

Öyleki saf altın kaplama bir dizayna sahip olan ve bileşenlerinde de yeniden türlü yerlerinde saf altın kullanılan Sony NW-WM1ZM2 modeli tam 4.200 dolara satışa sunuldu. Üstelik bu fiyatın Amerika Birleşik Devletleri’nde geçerli olduğunu da hatırlatalım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.