Genel

Tanınan oyun PUBG: Battlegrounds artık fiyatsız bir oyun

Son yılların en tanınan oyunlarından birisi olan PUBG bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda ismini PUBG: Battlegrounds olarak değiştirdi. Akabinde da oyunun fiyatsız bir oyun olacaüı açıklandı ve bugün prestijiyle oyun fiyatsız oldu.

PUBG: Battlegrounds Artık Fiyatsız

Şu andan itibaren oyunu PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında fiyatsız olarak indirip oynayabilirsiniz. Oyunun fiyatsız olması ile birlikte oyuncuların çeşitli yeni ve özel oyun içi özelliklere erişimlerini sunan, isteğe bağlı bir premium hesap yükseltme seçeneği BATTLEGROUNDS Plus’ı tanıtacak. Tüm oyuncular, oyun özelliklerinin birçoklarına erişim sunan Temel Hesap ile başlayacak olsa da, bir defa ödenen 12,99 USD fiyat karşılığında BATTLEGROUNDS Plus’a yükseltebilirler ve aşağıdakilere erişebilirler:

  • Bonus 1.300 G-COIN
  • Survival Masters XP + %100 artış
  • Meslek – Madalya sekmesi
  • Dereceli Mod
  • Özel Eşleştirme özelliği
  • Şapka, kamuflaj maskesi ve kamuflaj eldivenleri içeren Kaptan Kamuflaj seti dahil oyun içi öğeler

F2P’ye geçmeden önce PUBG: BATTLEGROUNDS satın alan ve oynayan oyuncular, PUBG – SPECIAL COMMEMORATIVE PACK denilen ve BATTLEGROUNDS Plus’a otomatik bir hesap yükseltmesi, Battle-Hardened kostüm görünümü seti, Shackle ve Shanks Legacy Tavası ve Battle Hardened Legacy isim plakası sunan bir paketi de alacaklar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.