Genel

TCL’nin ödüllü ses sistemi satışa sunuldu

TCL, yeni S64 serisi soundbar’ları ile birçok bilhassa donatılmış aygıtlarını tanıttı. Ayrıyeten, fiyatları da hayli uygun olan bu yeni TCL S64 serisi soundbar’ları, yenilikçi dizaynları sayesinde 2023 Red Dot tasarım mükafatı kazandı. Her iki model de Dolby Audio ve DTS Virtual X takviyesi sunuyor.

TCL S64 Serisi TCL S642W 2.1Ch ve S643 3.1Ch olmak üzere kablosuz bir subwoofer’ı olan iki modelle karşımıza çıkıyor. HDMI 1.4 ARC portu bulunan yeni TCL S64 serisi mesken sineması soundbar’ları, Bass Boost özelliği ile daha başarılı bir ses tecrübesi sunuyor. Kullanıcılar sinema, oyun ve standart modlar üzere altı özel ayar ortasından seçim yapabilirler. Bluetooth 5.3 kablosuz irtibat dayanağı sunan aygıt, bir sesli asistan aracılığıyla da denetim edilebilir.

TCL’nin ödüllü ses sistemi satışa sunuldu

TCL S642W çift hoparlörlü olup toplamda 200W çıkış gücüne sahiptir ve 60W kablosuz subwoofer ile birlikte gelir. TCL S643W soundbar ise üç tam aralıklı hoparlör ve toplamda 240W çıkış gücüne sahiptir. Kablosuz 70W subwoofer ile daha da güçlendirilen aygıt, konuşma geliştirme teknolojisi sayesinde daha büyük bir netlik sunar. Yeni TCL soundbar’ları, C34, C64 ve C74 üzere en son TCL televizyonları ile uyumludur.

TCL S64 Serisi Fiyatlandırma açısından, TCL S642W soundbar Avrupa’da 150€ (165$) fiyat etiketi ile satışa sunulurken, S643W ise 180€ (198$) fiyatla satışa sunulacak. TCL şimdi S64 serisi soundbar’ların tam çıkış tarihini açıklamadı. Ayrıyeten, küresel olarak bu modellerin ne vakit piyasaya sürüleceği hakkında da rastgele bir bilgi yok.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.