Genel

Xiaomi Pad 6 serisinin özellikleri netleşiyor! Canavarlar yolda

Xiaomi markasının tablet dünyasındaki etkin rolü epey biliniyor. Uygun fiyatlı modellerden üst seviye tabletlere kadar farklı modeller geliştiren marka şu anda yeni bir serisi üzerinde çalışıyor ki bu çalışmaların bittiğini söyleyebiliriz. Xiaomi Pad 6 ismiyle gelmesi beklenen yeni üst seviye tablet serisinin özellikleri de netleşmiş oldu. Çok yakında tanıtılacak serinin ayrıntılarına bakalım.

Xiaomi Pad 6 serisi gücü ile parlayacak

Markanın paylaştığı son görsellerde Xiaomi Pad 6 serisine ilişkin yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Seri, standart Xiaomi Pad 6 ve bir üst seviye model olan Xiaomi Pad 6 Pro modelini içerecek.

Görsellerde standart Pad 6 modelinin Qualcomm’un Snapdragon 870 yonga setinden güç alacağı yer alıyor. Üst seviye Pad 6 Pro modeli ise Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden güç alacak.

Xiaomi Pad 6 serisine ilişkin resmi tanıtım görselleri. (Xiaomi)

Ekran açısından her iki tablet de 11 inç büyüklüğünde 144Hz yenileme suratı destekleyen 2.8K çözünürlükte 309 inç başına piksel yoğunluğuna (PPI) sahip olan paneller ile gelecek.

Son olarak ise tabletlerin 8,600mAh kapasiteli pilden güç alacağı söyleniyor. 67W süratli şarj dayanağı de dayanaklar ortasında yer alacak.

Xiaomi, Pad 6 serisinin 18Nisan tarihinde tanıtacağını onaylamıştı. O gün geldiğinde tablete dair yeni ayrıntılar ortaya çıkacaktır. Ayrıntılar için takipte kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.