Genel

Xiaomi Redmi K50 Gaming Edition oyun kavramını değiştirecek!

Xiaomi alt markası Redmi bugün, Redmi K50 Gaming Edition‘ın 16 Şubat’ta Çin’de mahallî saatle 19.00’da başlayacak bir aktiflikte tanıtılacağını duyurdu.

Şirket ayrıyeten Weibo’da Redmi K50 Gaming Edition’ın dizaynını ortaya koyan birkaç poster paylaştı. Görsele bakılırsa akıllı telefonun üçlü kamera kurulumunun yanında şimşek biçiminde bir flaş modülü olduğunu ve kamera adasının sol ve sağ taraflarında sırasıyla “Dondurucu” ve “En Süratli” sözlerinin yazılı olduğunu görebilirsiniz.

Redmi, K50 Gaming Edition’ı “soğukkanlı bir amiral gemisi” olarak lanse ediyor, fakat bu hususta fazla açıklama yapmadı. Şirket ayrıyeten 16 Şubat’ta Redmi K50, Redmi K50 Pro ve Redmi K50 Pro+’yı tanıtıp tanıtmayacağını doğrulamadı fakat önümüzdeki Çarşamba günü birden fazla Redmi K50 serisi akıllı telefonun resmiyet kazanmasını bekleyebilirsiniz.

Xiaomi Redmi K50 Gaming Edition oyun kavramını değiştirecek!

Aktifliğe bir hafta kala Redmi, Redmi K50 serisi hakkında heyecan yaratmak için önümüzdeki günlerde muhtemelen daha fazla teaser paylaşacak.

Aygıt yüksek ihtiyaçlara sahip taşınabilir oyunlar için geliştirilmiş. İşlemci tarafında MediaTek Dimensity 9000 yer alacak. 4 nm fabrikasyon süreci ile üretilen işlemci, bünyesinde 1 adet 3.05 GHz Arm Cortex-X2 performans çekirdeği, 3 adet 2.85 GHz Arm Cortex-A710 ve 4 adet 1.8 GHz Arm Cortex-A510 verimlilik çekirdeğine sahip olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.