Genel

Yarış oyunu GRID Legends’ın kıssa modundan 40 dakikalık oynanış görüntüsü geldi

Yayıncılığını EA’nin yaptığı, geliştiriciliğini ise Codemasters’ın yaptığı yarış oyunu serisi GRID’in yeni oyunu GRID Legends‘tan oynanış görüntüsü geldi.

Paylaşılan oynanış görüntüsü oyunun öykü modundan. Lakin şunu belirtmekte yarar var, izlediğiniz görüntü oyunun son hali değil. Oyun hâlâ geliştirme kademesinde. GRID Legends, 25 Şubat 2022’de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkışını yapacak. Bahsi geçen görüntüyü aşağıda bulabilirsiniz.

GRID Legends Oynanış Görüntüsü

GRID Legends, tüm dünyada tekerlek tekerleğe motor sporu heyecanını ve diken üstünde tutan aksiyonu sunuyor. Hayal üzere motor sporu aktiflikleri oluşturun, canlı çok oyunculu yarışlara katılın, sürükleyici sanal yapım öyküsündeki dramanın kesimi olun ve harikulâde aksiyonlu yarış hissini yaşayın.

Konum almak için çekişmeye girin. Efsanevi otomobillerin hudutlarını zorlayın. İnanılmaz suratı hissedin. Rakibinizi alt edin. Arkadaşlarınızı tekrar tekrar yenin ve bunu asla unutmamalarını sağlayın!

  • Bugüne kadarki en toplumsal ve bağlı GRID’de çapraz platform oyun dahil 21’e kadar arkadaşınızla oynayın ve pistin altını üstüne getirin.
  • Çeşitli büyüleyici otomobiller, Londra ve Moskova üzere yeni kentler, heyecan verici aktiflik çeşitleriyle yarış anıları yaratın ve pist üstünde düşmanlar edinin.
  • Elimination, Boost yarışları ve geri dönen Drift üzere aktiflik tipleriyle arkadaşlarınızla kapışacağınız adrenalin dolu yarışlar tasarlamak için Race Creator’ı kullanın. Hiper otomobillerle dev kamyonetlere karşı yarışmak mı istiyorsunuz? Bunu yapabilirsiniz!
  • Dramatik sanal yapım öykümüz Driven to Glory’de motor sporları gösterisinin modülü olun yahut yüzlerce heyecan verici aktiflik içeren bugüne kadarki en büyük Mesleğe katılın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.