Genel

Beklenen yarış oyunu Gran Turismo 7’den yeni fragman paylaşıldı

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment’ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Polyphony Digital‘in yaptığı PlayStation markasının en popüler yarış oyunu serisi Gran Turismo’nun yeni oyunu Gran Turismo 7‘den yeni bir fragman paylaşıldı.

Gran Turismo 7, 4 Mart 2022’de çıkış yapacak. Oyun, daha evvel de açıklandığı gibi PlayStation 5 ve PlayStation 4 için çıkış yapacak. Oyunun Türkçe lisan takviyesi ile çıkış yapacağını da belirtelim. Bahsi geçen görüntüyü aşağıda bulabilirsiniz.

Gran Turismo 7 Lose Yourself Fragmanı

İster bir turnuva yarışçısı olun, ister bir koleksiyoncu, modifikasyon ustası, dizayncı ya da fotoğrafçı; hayranların severek oynadığı GT Senaryo, Arcade ve Sürüş Okulu gibi harika oyun modlarıyla çizginizi bulun.

Efsanevi GT Simülasyon Modu’nun geri dönüşüyle yeni arabalar ve çabalar açarak araba alın, modifiye edin, satın ve şöhretinize şöhret katın. Başka oyuncularla kıyasıya rekabet etmek için GT Sport Modu’nda yarışın ve sürüş maharetlerinizi sınayın.

Gran Turismo 7, birinci andan itibaren erişime açık olan Brand Central ve İkinci El Araba Satıcısı’ndaki 420’den fazla arabayla hem şık klasikleri ve hem de son model harika arabaları eşsiz ayrıntılarla siz oyunculara sunuyor. Dinamik hava şartlarına sahip, ortalarında GT tarihinin klasik parkurlarının da bulunduğu 90’ın üstünde pistte her araba farklı bir sürüş deneyimi ve hissi sunuyor.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Gran Turismo 7’den yeni fragman paylaşıldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.