Genel

RedMagic 7 Serisi Özellikleri

RedMagic 7 serisinin önümüzdeki ay, yani şubat ayında kullanıcıların beğenisine sunulmak için piyasaya sürülmesi planlanıyor. Piyasaya sürülmesinden evvel, aygıt için birden fazla rapor ve sızıntılar ortaya çıktı. Bugün de erken saatlerde, şirket serinin dizaynını ortaya çıkardı ve bekleyenlerinin başında soru işaretlerini bir nebze de olsa sildi.

Sızıntı denildiğinde akla birinci gelen hesaplardan olan DigitalChatStation, serinin ekran altı kameraya sahip bir aygıttan oluşabileceğinin ayrıntısını verdi. Sızıntı, RedMagic 7 serisinin versiyonlarından birinin ekran altı kamerasına sahip olacağını ortaya koyuyor. Bununla birlikte, bu çeşit ön kamera kamera teknolojisine sahip birinci oyun akıllı telefonu olabilir.

RedMagic 7 serisi, ekran altı kamera teknolojisine sahip olacak

Geçmişte Nubia’nın bu teknolojiye sahip Z30 akıllı telefonunu görmüştük. Fakat, RedMagic markası altında altında bir oyun telefonu değildi. Sızıntılar artık bu türlü bir teknolojiye sahip bir RedMagic telefonu ortaya çıkardığına nazaran, telefonun pazarda büyük bir rakip olması kuvvetle olası.

Ayrıyeten, gelen bu sızıntı RedMagic 7 serisinin özelliklerini paylaşıyor. Oyun telefonu serisi, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 taşınabilir işlemci tarafından desteklenecek. Akıllı telefonda 18 GB RAM ve oyun oynarken donma sorununu ortadan kaldırmak için 20.000 rpm etkin soğutma fanına sahip olacak.

RedMagic 7 serisi, 165Hz ekran yenileme suratına sahip bir OLED ekrana sahip olacak. Öne çıkan özelliklerinden başkası ise muhteşem süratli 165W süratli şarj teknolojisi olacak. Bunun dışında aygıt aslında birkaç sertifika sitesinde göründü ve birkaç kere sızdırıldı. RedMagic 7, FHD+ çözünürlüğe sahip 6.68 inç OLED panele ve 4.500 mAh bataryaya sahip olacak. Akıllı telefon 64 MP birincil kameraya sahip olacak ve kutudan Android 12 işletim sistemi ile çıkacak. Son olarak geçtiğimiz günlerde bir teaser, aygıtın şu anda rastgele bir oyun telefonunda en yüksek olan 1101769 AnTuTu puanına sahip olduğunu ortaya koydu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.