Genel

PS5’e gelecek olan Uncharted: Legacy of Thieves Collection’ın çıkış fragmanı paylaşıldı

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment’in yaptığı, geliştiriciliğini Naughty Dog’un yaptığı sevilen oyun serisi Uncharted’ın son oyunu Uncharted 4 ve bağımsız eklenti paketi The Lost Legacy, bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu ismi ile duyurulmuştu. PS5 çıkışı da bir oldukça yaklaştı.

Geçtiğimiz saatlerde de oyunun çıkış fragmanı paylaşıldı. Bahsi geçen fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Uncharted: Legacy of Thieves Collection‘ın PlayStation 5 versiyonu 28 Ocak’ta çıkış yapacak. Oyunun fiyatı ise 439,00 TL. 

Uncharted: Legacy of Thieves Collection Çıkış Fragmanı

UNCHARTED: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu’nda servetini orta ve haritalara damganı vur. UNCHARTED serisinin zekâ, kurnazlık ve sevilen hırsızlar Nathan Drake ve Chloe Frazer’ın en değerli anlarıyla dolu bu en büyük yapıtında heyecan verici sinematik kıssa anlatımının ve aksiyonun tadını çıkar.

Ödüllü geliştirici Naughty Dog tarafından sunulan UNCHARTED: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu tecrübesi, içerisinde UNCHARTED 4: Bir Hırsızın Sonu ve UNCHARTED: Kayıp Miras’ın çok beğenilen ve oyunculara dünyanın çeşit çeşit yerlerini gezdiren iki tek kişilik macerasını barındırıyor. Her bir kıssa kahkaha, drama, adrenalini yüksek savaşlar ve keşiflerle dolu. Üstelik grafiksel açıdan güncellenmiş hâlleriyle her zamankinden daha sürükleyiciler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.