Yazılım Haber

Microsoft Teams’in bu tamamen yeni sürümü çalışma hayatınızı devralacak

Küçük işletmeler , Microsoft Teams’in şimdiye kadarki ilk bağımsız sürümünün piyasaya sürülmesiyle artık video konferans yazılımını ve çevrimiçi işbirliği aracını çok daha kolay kullanabilecekler .

Şu anda mevcut olan Teams Essentials , küçük işletmelere hibrit çalışma ortamları için ideal olan uygun fiyatlı bir toplantı çözümü sunar. Yazılım devinin yeni teklifi, kullanıcı başına ayda yalnızca 4 ABD doları ile bugün piyasadaki en rekabetçi fiyatlı video konferans ve işbirliği çözümlerinden biridir.

Microsoft’un Modern Çalışmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Jared Spataro, “Geçtiğimiz 20 ayın küçük işletmeler için ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Çoğu zaman araçlara ve teknolojiye sınırlı erişimle, uyum sağlamak için aşırı esneklik göstermek zorunda kaldılar” dedi. Teams Essentials, özellikle küçük işletmelerin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak ve bu yeni çalışma çağında başarılı olmalarını sağlamak için geliştirildi.

Microsoft Teams Temelleri

Teams Essentials’a kaydolan KOBİ’ler, 30 saate kadar sınırsız grup toplantısı ve 300 kişiye kadar toplantı düzenleyebilir, ancak aynı zamanda kullanıcı başına 10 GB bulut depolama alanına da erişebilir .

Teams Essentials ayrıca, yalnızca bir e-posta adresi gerektiren kolay davetler, Outlook Takvimi ve Google Takvim entegrasyonu, sanal arka planlar, Birlikte modu, her zaman kullanılabilir sohbetler, anketler ve daha fazlası gibi Teams’in ücretsiz sürümünde bulunan mevcut ve yakında çıkacak tüm özellikleri içerir. .

Çalışanları için Teams Essentials abonelikleri satın almakla ilgilenen küçük işletmeler, bunu doğrudan Teams web sitesi aracılığıyla veya ALSO, Crayon, Ingram, Pax8, Rhipe, TD Synnex, Telefonica (ES), Deutsche Telekom, Vodafone gibi çeşitli Microsoft Bulut İş Ortaklarından yapabilir. (IT) ve Wortmann AG.

Teams Essentials, mevcut ofis yazılımlarını kullanmaya devam etmek isteyen küçük işletmeler için mantıklı olsa da , kullanıcı başına aylık 5 ABD Doları karşılığında yalnızca 1 ABD Doları karşılığında, Microsoft’un web ve mobil sürümlerine erişimi de içeren Microsoft 365 İş Temel’e kaydolabilirler. Office uygulamaları, kullanıcı başına 1 TB bulut depolama alanı, birinci sınıf e-posta, dökümlerle Teams toplantı kayıtları ve daha fazlası.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.