Yazılım Haber

HP, KOBİ’ler için bir Microsoft 365 ve daha fazla abonelik yönetimi hizmeti başlattı

HP’nin yeni hizmetiyle SaaS aboneliklerini ve maliyetlerini takip edin

KOBİ’ler tarafından kullanılan çeşitli SaaS uygulamalarının tüm aboneliklerini yönetmek, zaman alıcı ve sıkıcı bir süreç olabilir.

Daha da kötüsü, Productiv tarafından yapılan bir ankete göre , BT liderlerinin yarısından fazlası aboneliklerini ve yenilemelerini izlemek ve izlemek için hâlâ tarihli dahili araçlara ve manuel elektronik tablolara güveniyor . Bu nedenle, BT departmanlarının yenilemelerin ne zaman gerçekleşeceğini ve yazılım lisanslarına gerçekte ne kadar harcandığını bilmesi zor olabilir.

Bu nedenle HP, küçük ve orta ölçekli şirketlerin güvenilir işgücü zekasına dayalı yazılım yatırım kararları vermelerini sağlamak için tasarlanmış bir abonelik yönetimi hizmetini duyurdu.

Yeni HP Abonelik Yönetim Hizmeti, Microsoft bulut abonelik hizmetlerinin tam listesinin yanı sıra Microsoft 365 için kullanımı kolay lisans yönetimi sağlar .

HP Abonelik Yönetimi Hizmeti

BT ekipleri , yeni HP Abonelik Yönetimi Hizmetini kullanarak, kullanıcı, departman veya coğrafyaya göre yazılım analitiği ve kullanım eğilimlerinin çevrimiçi görünürlüğünü elde eder, böylece aboneliklerini gerektiği gibi kolayca değiştirebilir ve ölçeklendirebilirler.

Bu arada kanal iş ortakları için hizmet, müşterilerine Microsoft 365 ve tam Microsoft bulut abonelik kitaplığını satmalarına olanak tanıyan tek duraklı bulut tabanlı bir çözüm sunarken, HP’den lisanslama analitiği ve birinci sınıf iş ortağı desteği de sunuyor.

HP Abonelik Yönetim Hizmeti, güvenlik ve uyumluluğu artırırken şirketlerin maliyet ve yönetim giderlerini azaltmasına yardımcı olan diğer özellikleri de içerir. Örneğin, HP müşterileri, yazılım harcamalarının BT bütçeleri için doğru boyutta olmasını sağlamak için basit kullandıkça öde abonelik seçenekleriyle lisansları kolayca yukarı veya aşağı esnetebilir. 

Yeni hizmet aynı zamanda kuruluşlar tarafından, çalışanların ister evden ister ofiste çalışıyor olsunlar , hibrit çalışma için optimize edilmiş temel bulut güvenliği sağlık kontrolleriyle iş güçlerini güvence altına almak için kullanılabilir .

HP Abonelik Yönetimi Hizmetinin bu yılın sonunda Fransa, Birleşik Krallık, Almanya ve Şili’de kullanıma sunulması bekleniyor ve önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde ABD de dahil olmak üzere ek ülkelerde kullanıma sunulacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.